Skup samochodów

Skup samochodów Warszawa

Skup samochodu dzielimy na etapy. Każdy etap transakcji przeprowadzamy szybko i sprawnie, nie wymagając od naszych klientów aktywnego udziału w czynnościach związanych z kwestiami formalnymi. Kwestię zasadniczą, czyli procedurę wyceny samochodu przeznaczonego do sprzedaży, konsultujemy natomiast każdorazowo z klientem osobiście, starając się zaoferować jak najkorzystniejszą z jego perspektywy cenę. Słowem, wszystko załatwiamy za Ciebie, poza tymi aspektami transakcji, które w bezpośredni sposób dotyczą Twojego własnego interesu. Pieniądze zaś wypłacamy od ręki natychmiast po finalizacji transakcji: gotówką lub przelewem w zależności od potrzeb klienta.

Bezpieczna sprzedaż samochodu

Transparentność całej procedury skupu aut oraz możliwość permanentnego nadzorowania wszystkich aspektów transakcji przez klienta wyklucza jakąkolwiek możliwość ewentualnych nadużyć z naszej strony. Możesz w związku z tym być pewien, że nie zaproponujemy zaniżonej ceny za Twój samochód.  Otrzymasz za niego rozsądną kwotę. Taką którą Ciebie uszczęśliwi oraz nam pozwoli zarobić na rozwój firmy. Możesz też być pewien, że pozbędziesz się niechcianego pojazdu, ponieważ w praktyce przyjmujemy dosłownie każdy egzemplarz, niezależnie od rozległości uszkodzeń jakimi jest obarczony. Jeżeli natomiast masz do sprzedania więcej, niż jeden egzemplarz, również zachęcamy do zgłaszania się do nas. Preferujemy raczej handel detaliczny, ale w sytuacjach szczególnych, nie mamy nic przeciwko skupywaniu samochodów w bardziej „hurtowych” ilościach.

Skup aut wyjątkowych

W przypadkach bardzo atrakcyjnych modeli samochodów jesteśmy gotowi do podjęcia negocjacji.  Jesteśmy również skłonni do dalekosiężnych ustępstw w sytuacjach wyjątkowych. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. W niektórych przypadkach wchodzą bowiem w grę różne parametry nie brane pod uwagę w standardowych przypadkach. Jeżeli uważasz, że taki jest właśnie przypadek Twojego samochodu, zachęcamy do zgłaszania się do nas drogą telefoniczną w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy do tego przygotowani, ponieważ usiłujemy w miarę możliwości nawiązać z każdym naszym klientem jak najbardziej spersonalizowaną relację.  Korzyści cierpią z tego obie strony układu transakcyjnego: ty i my. Decydując się współpracować z nami, możesz być zatem pewien, że sprzedasz swój samochód szybko, sprawnie i po korzystnej dla siebie cenie.

Copyright 2023 Skup aut Warszawa

Projektowanie stron Agencja.Space