Skup samochodów powypadkowych

Skup samochodów po wypadkach drogowych

Sprzedaż samochodu powypadkowego to niełatwa rzecz, biorąc pod uwagę fakt, że niewiele komisów samochodowych jest zainteresowanych kupnem tego rodzaju samochodów. Nawet jeżeli zaś są zainteresowane rzadko kiedy oferują satysfakcjonujące ceny z perspektywy sprzedawcy. W rezultacie, proces pozbycia się takiego samochodu jest czasochłonny i często nie spełnia oczekiwań sprzedawcy: wysiłek i czas włożony w całą tą aktywność jest nieproporcjonalnie duży w stosunku do korzyści odniesionych ze sprzedaży. Jest to jedna z przyczyn dla której wielu właścicieli samochodów powypadkowych rezygnuje nawet z wykonania pierwszego kroku w kierunku sprzedania niechcianego pojazdu.

Zarób na powypadkowym samochodzie

Nietrudno zrozumieć przyczyny tej rezygnacji, zważywszy wspomniane powyżej okoliczności, ale według nas jest to nazbyt desperacki krok. Samochód powypadkowy można sprzedać szybko i po korzystnej cenie. Wystarczy zgłosić się do nas. Podejmując współpracę z nami możesz być pewien, że przy minimalnym wkładzie czasu otrzymasz za swój samochód maksimum pieniędzy. Na rynku jesteśmy znani z oferowania najbardziej konkurencyjnych cen za samochody powypadkowe. Na tle innych komisów wyróżnia nas również troska o czas naszych klientów. Wszystkie czynności związane z formalnymi aspektami transakcji (takimi jak wstępne konsultacje, procedurę wyceny, a nawet negocjacje) możesz wykonać u siebie w domu on-line bądź kontaktując się z nami drogą mailową/telefoniczną. Ponadto, po dokonaniu wstępnych ustaleń i finalizacji całej procedury, to my przyjeżdżamy po Twoje auto. Możemy odebrać z dowolnie wskazanego adresu na terenie (…), dzięki czemu nie musisz zajmować się transportowaniem go do jednej z naszych siedzib.

Samochód po wypadku a sprzedaż

Nie musisz również przejmować się tym czy Twój samochód nadaje się do sprzedaży. Zachęcamy do tego, by się nie krępować i zgłaszać się do nas z każdym samochodem niezależnie od tego w jak bardzo opłakanym jest stanie. Nie interesuje nas ani stan techniczny, ani walory wizualne bądź estetyczne samochodu przeznaczonego do sprzedaży. Przyjmujemy praktycznie wszystko. Preferujemy handel detaliczny, ale nie wykluczamy możliwości skupu samochodów w bardziej „hurtowych” ilościach. Przy czym zastrzegamy, że nie prowadzimy ani kasacji ani demontażu samochodów powypadkowych. Osobom zainteresowanym tego typu usługami możemy natomiast z przyjemnością wskazać koordynaty do zaufanych placówek wyspecjalizowanych w tym zakresie.

Copyright 2023 Skup aut Warszawa

Projektowanie stron Agencja.Space